No200 Century Avenue Şangay Çin
Ana sayfa Ürünlerİçecek Dolum Hattı

Otomatik pet şişe içecek şişeleme makinası / içecek şişeleme üretim hattı

Otomatik pet şişe içecek şişeleme makinası / içecek şişeleme üretim hattı

  • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line
  • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line
  • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line
  • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line
  • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line
 • Automatic pet bottle beverage bottling machine / beverage bottling production line

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: SHANGHAI ÇİN
  Marka adı: Meantech
  Sertifika: CE&ISO9001
  Model numarası: MT_4388

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Negotiationable
  Ambalaj bilgileri: Standart ahşap paket
  Teslim süresi: 15-30
  Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
  Yetenek temini: Ayda 20
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Garanti: 2 Yıl Ambalaj türü: şişeler
  Ambalaj malzemesi: Cam, Plastik Türü: Dolum Makinesi
  Koşul: Yeni Uygulama: Içecek
  Otomatik sınıf: Otomatik Tahrik tipi: Elektrik
  Gerilim: özelleştirilmiş Menşe yeri: Shanghai, Çin
  Marka adı: Meantech Sertifika: CE ISO
  Adı: Su dolum makinası Ürün adı: Şişe dolum kapatma
  İşlevi: Şişe Yıkama Dolum Kapakları Malzeme: Paslanmaz çelik 304/316
  Kapasite: 2000-30000bph Şişe Tipi: PET Plastik Şişe

  Otomatik pet şişe içecek şişeleme makinası / içecek şişeleme üretim hattı

  Ürün Açıklaması

  Otomatik pet şişe içecek şişeleme makinası / içecek şişeleme üretim hattı

  Meantech, su, saf su, maden suyu, kaynak suyu, içme suyu vb. İçin tüm üretim ve ambalajlama çözümlerini sağlayabilir. Ürün Uygulaması: 1. Maden suyu üretim hattı, hava konveyörü ile iç besleme tekerleği arasında doğrudan bağlantı teknolojisi kullanır. biberon büyüklüğünü değiştirme işlemini kolaylaştırmak için besleme vidası ve konveyörü. 2. Otomatik su doldurma makinesinin şişe taşımalarında boyun askılı teknolojisi uygulanmaktadır. Geleneksel yıldız tekerleği yerine, şişe boyunu kolayca değiştirmek için boyun askılı kıskaç kullanıyoruz, ekipman yükseklik ayarı yapmadan sadece kemer tahtası ve yıldız tekerleği gibi küçük naylon parçaların değiştirilmesi gerekiyor. 3. Paslanmaz çelikten yapılmış özel olarak tasarlanmış durulama tutucuları, bu otomatik su doldurma makinesinde ikinci kirlenmeyi önlemek için şişenin vida kısmına temas etmeden, sağlam ve dayanıklıdır. 4. Yüksek debili hızlı yerçekimi doldurma vanası, doğru sıvı seviyesiyle ve herhangi bir sıvı kaybı olmadan dolumu daha hızlı yapar. 5. Şişe büyüklüğünü değiştirme işlemini basitleştirmek için büküm iniş yolu kullanarak yıldız tekerleğinin ateli. Maden suyu doldurma üretim hattının videosunu görmek için aşağıdaki resme tıklayınız:

  Özellikleri:

  1. maden suyu dolum makinası gelişmiş insan-makine arayüzü kontrolü adpots. Yüksek kaliteli uluslararası isim markası anahtar bileşenleri. 2. Süspansiyonlu şişe boyun tutucu yapısı, makinenin kolayca şişe tipini değiştirmesini sağlar. Valfleri değiştirerek sıcak dolum makinası olarak da kullanılabilir. 3. Yay tipi durulama tutucu, şişenin hem içinde hem de dışında yıkanabilir. 4. Yüksek hassasiyetli basınçlı su doldurma mekanizması, su doldurma yüksekliği ve quatity sağlamak. 5. Manyetik motorlu kapak aygıtı, sızdırmazlık sağlar ve kapakların zarar görmesini önler. 6. Sessiz, döner kapak çözücünün kapaklara zarar vermemesi. Fotoelektrik sensör eksik kapakları tespit eder, böylece kapaksız şişe dökülmesini önler. 7. Dahili koruma mekanizması operatörün ve makinenin güvenliğini sağlar. 8. Yüksek verimli hava temiz filtre sistemi yüksek sıhhi şartlar sağlar. 9. Düşük genel makine gürültüsü. 10. Amerika'dan ithal edilen kendinden yağlamalı sistem kesintisiz ve kesintisiz çalışma sağlar. Teknik parametreler:
  kip
  CGF14-12-5
  CGF16-16-6
  CGF18-18-6
  CGF24-24-8
  CGF32-32-10
  CGF40-40-12
  CGF50-50-15
  CGF60-60-15
  Üretim kapasitesi (S / B)
  2000-3500
  3500-5000
  5000-7000
  7000-12000
  12000-15000
  15000-20000
  20000-24000
  24000-30000
  Uygun şişe şekli
  Dairesel veya Kare
  Şişe çapı (mm)
  Φ50-Φ95
  Şişe yüksekliği (mm)
  150-310
  Yıkama ortamı
  Aseptik Su
  Toplam güç (kw)
  3
  3.5
  4
  5.5
  7.5
  11
  15
  20
  Ağırlık (kg)
  2200
  2800
  3000
  4500
  6000
  9000
  15000
  18000
  Kaba ölçüler (mm)
  * 1550 * 2200 2050
  * 1750 * 2200 2400
  * 1850 * 2200 2550
  * 2150 * 2200 3000
  * 2700 * 2400 4200
  * 3200 * 2400 4700
  * 3350 * 2400 6500
  * 3650 * 2600 7200
  Üretim Hattı Akışı

  Üretim Hattı Akışı

  1 içme Suyu Arıtma Ekipmanları Proses: İlkbahar-ham su pompası, mekanik filtre, hassas filtre, aktif karbon filtre, sodyum eşanjör, RO makinesi / içi boş elyaf ultrafiltrasyon cihazı, Depo tankı, UV sterilizatör, ozon jeneratörü ve diğer ekipmanlar. Etkili çamurlu organik, demir, manganez ve oksit, süzülmüş süspansiyon maddesi, kolloid, mikroorganizma oksijeni kalıntısı ve sudaki bazı yüksek metal iyonlarından etkili bir şekilde kurtulabilir. Bu su arıtma ekipmanı, su kalitesinin tüm özelliklerinin, normal maden suyu standartlarında bile, durumdaki tatlı su standartlarını tam olarak karşılamasını sağlamak için suyun sertliğini azaltabilir.

  2. Şişe Şişirme Makinesi

  Otomatik PET Şişe Şişirme Makinesi, maden suyu şişeleri, soda şişeleri, kola şişeleri üfleme için çeşitli şekillerde PET şişeleri, 100 ml ila 2000 ml hacme, geniş uygulamalara uygundur. 1. yeni çift krank dört pull-up bar sıkma yapısı, çapraz denge sabit slayt. 2. Sızdırmazlık, streç paralel kalıpları (BDT) tasarımını birleştirdi, ürünler için kalıplama iyi. 3.Gelişmiş gaz yolu tasarımı, tek, çift hava girişi olabilir; düşük basınçlı mekanik sıkıştırma, sızdırmazlık, gerdirme; yüksek basınçlı üfleme kalıplama. 4. Programlanabilir PLC denetleyicisi otomatik olarak kontrol, mikrobilgisayar dokunmatik ekran uygun işlemi. 5. Şişe embriyo en iyi üfleme hassasiyeti elde etmek için, kızılötesi, kontrol edilebilir sabit basınç kontrolü ile ısıtılır.

  3. Yıkama, Doldurma, Su Doldurma İçin Üçü Bir Arada Makine Kapatma

  Yıkama, Doldurma, Kapatma Üçü Bir Arada Makine, sıvıyı doldurmak için yüksek hassasiyete ve hıza sahip bir ekipman setidir. Sadece şişe boynuna ikinci kirlilikten kaçınmakla kalmayıp, aynı zamanda bu ekipmanın genelliğini büyük ölçüde iyileştiren tek bir ekipmanda farklı şişe özelliklerini doldurmayı da gerçekleştirerek, şişe boynu blok teknolojisini benimser. Üretim kapasitesi saatte 2000 şişe ila 250000 şişedir. Ana çerçeve makine üretim kapasitesi kapsamında hızını ayarlamak için çok uygun olan frekans kontrol elektrik motoru benimser.

  4. Mürekkep püskürtmeli tarih yazdırma aygıtı

  Bu makine temel olarak biberon üzerine basım tarihi için kullanılır.

  5. Kollu Etiketleme Makinesi

  Bu makine, özel tasarım çok kesici, madencilik ajansları çelik, yumuşak hamle kombinasyonunu benimser. Takım ömrü iki katına çıkar. Basit merkez kılavuzlu konumlandırma, daha kolay değiştirilen özellikler, operatörün kullanımını kolaylaştırır. İlk kayış şişelerinin uçağı fırçasız DC motor tahrikli, kurumsal tasarım kolay bakımdır. Ana makine arayüzü manipülasyon basit, sadece bir marka kullanarak, kararlılık pratik. AB seviyesindeki yapılandırmayı düzenleyen tüm motor tipleri, müşterinin Avrupa normlarını sağlama talebini takip eder.

  6. Tam Otomatik Küçülen Paket Makinesi

  1) İçeceklerin (saf su, meşrubat, meyve suyu ve süt ürünü) yüksek hızlı paketleme gereksinimleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. 2) Ürünün ileri taşıma işlemi sırasında, zamandan tasarruf etmek için ürünü otomatik olarak paket halinde gruplandırabilir ve paketleme verimliliğini arttırır. 3) Dokunmatik ekran işletim paneli kullanıcı dostu arayüzü ve uygun parametre ayarı, kesinlikle kolay kullanımlı bir makine. 4) Orta hızlı ısıyla daralan paketleyicinin ideal modeli iç pazarda ilk tercihtir.
  Ayrıntılı Görüntüler

  Makine parçaları

  Adı: yıkama sistemi Marka: Meantech Orijinal: Çin Durulama kıskaç kadranı, su kadranını ayırarak, su teknesi. Özel olarak tasarlanmış paslanmaz çelik şişe tutucu, ikinci şişe kirlenmesini önleyerek şişe boynunun diş kısımlarına temas etmez.

  Ana Özellikler

  Adı: dolum sistemi Marka: Meantech Orijinal: Çin Sıvı deposu, dolum vanaları, kontrol halkaları, silindir yükseltme. Yüksek hız ve kütle akışlı doldurma vanası, yüksek doldurma hızı ve tam sıvı seviyesi sağlar. Sıvıyla temas eden parçaların tümü mükemmel paslanmaz çelikten veya gıda sınıfı mühendislik plastiklerinden yapılmıştır.

  Makine parçaları

  Adı: kapatma sistemi Marka: Meantech Orijinal: Çin Vidalama başlığı, kapak sıralayıcısı, düşen kapak kılavuzu. Kapaklama kafası kendi ölçeğine sahiptir. Daha kolay ayarlama ve sayma.
  Servisimiz

  Meantech sizin için bütün çözümler sağlayabilir!

  Şişe Tasarım Hizmeti. Mühendisimiz referans için farklı şişe çizim tasarlayabilirsiniz! Bize ulaşın: Tasarım çizim göndereceğiz!
  Yerleşim Tasarımı Hizmeti. Müşterilerin Fabrika Alanını temel alan tasarım düzenini özelleştirmek için mevcut olan her su dolum hattı için standart düzen sunuyoruz! Bize ver: Fabrika alanı.
  Etiket Tasarım Hizmeti. Müşterilerin seçimi için renkli etiket tasarlayın. Bize Sağlayın: Bilgi etiketi koymak istiyorum.

  Meantech Satış Servisi.

  Satış Öncesi 1. 24 saat içinde bizimle herhangi bir sorunuza cevap verin. 2. İstediğiniz tüm bilgileri sağlayın. 3. referans için video Makineleri. 4. fabrika ziyaret etmenizi bekliyoruz.
  Satışta 1.Her hafta üretimde güncelleme süreci. 2. Gönderme makineleri resimlerde üretim. 3.Makineler 8 saatten fazla süren testler ve test videoları gönderiyor.
  Satış Sonrası 1. mühendis makineleri kurmak için düzenlenmiştir. 2. sağlanan parçaları yedekleyin. 3. satış sonrası hattı:

  Meantech tercih neden?

  1. tecrübesi Meantech 2002 yılından bu yana. Biz 16 yıl boyunca su ve içecek çözümleri konusunda profesyonel. 6000 metrekarelik modern fabrika. 40 ülkenin müşterileri için Meantech makineleri kullanıyor. 2. Kalite kontrolü Meantech makineleri tüm parçaları işleme için CNC (bilgisayarlı sayısal kontrol tezgahları) benimser. Hassasiyet büyük ölçüde iyileştirilmiştir. 3. Uygun Fiyat Meantech makineleri en yüksek maliyet performansına sahiptir. Makinelerimiz ve maliyetinize uygun iyi hizmet. 4. Garanti Meantech 24 ay garanti, ücretsiz parça ve zamanında hizmet sunar. Garanti sonrasında, ömür boyu geniş ölçüde uygun teknik destek ve satış sonrası servis sağlamak. 5. Anahtar Teslim Proje Meantech'in Ön Satış ve Satış Sonrası Hizmetini içeren Anahtar Teslim Projesi, tüm üretim hattını, fabrika tasarımını, tasarım şişesini sağlayabilir, bir yerleşim şeması sağlayabilir, yardımcı malzeme tedarik acentesi bilgisi sağlayabilir, makine montajı ve hata ayıklama sağlayabilir , personel eğitimi vb. 6. satış sonrası servis
  1.Q: eğer bir fabrika veya ticaret şirketi mısınız? A: biz bir fabrika, profesyonel su arıtma ekipmanları üreticisi ve küçük şişe su üretim hattı yaklaşık 16 yıllık tecrübesi ile. Fabrika 6000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 40'tan fazla ülke ürünlerimizi kullanıyor. 2.Q: Fabrika nerededir? Orayı nasıl ziyaret edebilirim? A: fabrikamız Zhaxi ekonomik kalkınma bölgesi, Leyu kasaba, zhangjiagang şehir, Jiangsu eyaleti, çin. podong Havaalanı'na yaklaşık 2 saat uzaklıktadır. Size en yakın istasyondan alacağız. Tüm müşterilerimiz, yurtiçinden veya yurtdışından sıcak bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz! 3.Q: ekipmanınızın garantisi ne kadardır? A: teslimat üzerine makbuz kontrolünden sonra 2 yıl garanti. Ve biz satış sonrası size her türlü teknik destek hizmetleri kapsamlı bir şekilde sağlayacak! 4.Q: firmamızın özellikleri nedir? A: Biz satış öncesi ve satış sonrası hizmeti de dahil olmak üzere müşteriler için anahtar teslimi proje sağlamak; komple üretim hattı ekipman temini; şişe tasarımı; yerleşim programları sağlar; veya yardımcı malzeme satın alma ajanı tedarikçi bilgilerini sağlama; denizaşırı ekipman kurulumu ve işletmeye alma; operatör eğitimi; vb Bana istediğiniz temel bilgileri verin: 1. ne tür ürünler üreteceksiniz: su, meyve suyu, gaz veya başkaları ile. 2. istediğiniz kapasiteniz nedir: saatte kaç şişe istediğinizi 3. ne tür bir şişe: pet şişe veya cam şişe; şişe hacmi; Keskin En iyi şişe resmi bana ver. 4. tek makine veya bütün çizgi. Böylece size uygun bir teklifte bulunabilirim.
  ilgili ürünler
  Alüminyum dolum ve dikiş makinası olabilir / bira dolum makinası olabilir
  Otomatik PET plastik şişe suyu dolum üretim hattı sıcak dolum makinası 3-in-1
  5 galon maden suyu dolum makinası / saf su şişeleme makinası

  İletişim bilgileri
  Meantech Industrial Co.,Ltd

  İlgili kişi: Mr. Li

  Tel: +8617372676486

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler