No200 Century Avenue Şangay Çin
Ana sayfa

Meantech Industrial Co.,Ltd

iyi kalite Suyu Üretim Hattı İçme satış için
iyi kalite Suyu Üretim Hattı İçme satış için
Ben sohbet şimdi

Meantech Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4
Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd
Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Meantech
No. Çalışanları : 200~1000
Yıllık satış : 2000000-5000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%
Meantech Industrial Co., Ltd. 1997 yılında kuruldu, paketleme ekipmanları konusunda 21 yılı aşkın deneyime sahip bir şirketiz, araştırma, tasarım ve yiyecek ve içecek makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır.

Firmamız yüksek standartlarda mekanik ürün araştırma ve üretiminde yer almaktadır, şu ana kadar CE, ISO9001, Ulusal GMP teknik standart, Ulusal İlaç Ekipmanı Muayene Merkezi tarafından yapılan denetimlerden geçtikten sonra, kesinlikle CE, ISO, IDF gibi standartlara göre makineler üretiyoruz. , DIN, SMS, QB / T2003, 2004, 3A ve iç standartlarımız.

Meantech, her zaman yeni ürün araştırma ve tasarımına odaklanarak "önce müşteri" amacına bağlı kalarak, sadece yüksek kaliteli ürünler üretmekte ısrar ediyor. Firmamız mükemmel bir kalite kontrol sistemine sahip olup, teknoloji ve tasarım alanındaki buluş patentlerine sahiptir. makinelerimiz tüm dünyaya ihraç edildi. Asya, Güney Amerika, Avrupa, Amerika, Afrika'da popüler olan m, Columbia, Meksika, orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Polonya'daki tüm müşterilerden övgüler aldılar. Özbekistan, Tayland, Malezya, Endonezya ve Mısır.

Başlıca ürünlerimiz içme suyu, meyve suyu üretim hattı, sıvı paketleme üretim hattı, toz paketleme üretim hattı, gıda paketleme üretim hattı, günlük üretim hattı vb.

Müşterilerimiz, Coca-Cola, Pepsi Cola, çiftçi dağları, Watsons, wahaha, parlak, Danone, Meng Liu ve diğerleri dahil olmak üzere, Çin'de ve yurtdışında tanınmış girişimlerdir.

biz bağımsız bir ürün tasarım ekibimiz var, üretim, satış ekibi, fabrikamız şehir Şangay şehrinde 4000 metrekare alana sahip, biz Suzhou, Guangzhou ve huzhou şehrinde şubeleri var.

Şirketin kuruluşundan bu yana, şirket yüksek kaliteli makinelere odaklandı, daha hızlı, doğruluk, zeki, düşük maliyetli, düşük tüketim kavramı üretim konseptimiz, Kurum kültürümüz olarak "önce müşteri" alıyoruz, sürekli olarak Müşteri problemlerini çözmek, müşterilerimiz için beklenen değer ve hizmetleri aşmak için fiili eylemde bulunmak.

Tüm yeni ve eski müşterilerin hoş geldiniz soruşturma ve içtenlikle sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Meantech Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Eric

Tel: 008617372676486

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)